הבלוג- מחשבות בגיל 50.

רינת גור כותבת את החוויות והתחושות מטיפולי הדיקור בקליניקה:
לפני כעשרים שנה נקראתי לפרסם את חברת פרמה גורי במוצר דיאטה שחדר לשוק .
הייתי אז דוגמנית נאה ללא אחוזי שומן מיותרים, ממש אחרי לידת בני הבכור , ונעניתי בשמחה רבה. הקמפיין זכה לתהודה רבה.
היום אני שמחה להיקרא שוב לשמש מודל לנשים נפלאות מכל הארץ, ולשתף אתכן בתהליך הרזייה מבוקר לפי סוג דם (היי אני A) .
בזכות אישה נפלאה בשם עדי אספינו , שפגשתי ממש באמצע החיים. היא האחראית לטיפולי הדיקור וההרזיה שלי , והספציפיקציה שלה בנוסף היא "תופעות גיל המעבר ואורח חיים בריא". אבל בנות, ולחלקכן המכירות אותי מדפי העיתונות, המוטו שלי לחיים בריאים הוא קודם כל "חגיגה". ולכן אספינו ואנכי החלטנו לקרוא לפרויקט , הקורא לנשים מכל הארץ, להצטרף לחגיגה שלנו. "it's a celebration" יפתח פתח להקשבה לפעימות הלב של נשים סביב גילאי ארבעים חמישים. ויתן מענה לשאלות שלכן.

אני חייבת להודות שהחמישים תפס אותי ללא הכנה מוקדמת. אני שכל חיי מטובלים בהומור עצמי ובקלילות מתנגנת התחלתי לחוש במן כובד קיומי שהיה לי לזרא.
עם קלישאות שחוקות כמו "זה בגלל הגיל" או "המחזור מתחיל לשחק לך"? לא הכניעו אותי והחלטתי לעשות מעשה. ראשית נרשמתי לתחרות "הפנים החדשות של רונית רפאל" והתחלתי להתעסק באישה שבי בכל המובנים. כיאה לבנות מזל בתולה (סופיה לורן, בריז'יט ברדו – ר.ג.) האסתטיקה לנצח מונחת על שולחני ומלווה אותי מבוקר עד ערב. אני צרכנית ידועה של מוצרי קוסמטיקה איכותיים וכל טרנד אפנתי חדש יושב אצלי יפה בארון הבגדים. אבל, בצד הצד הקליל, יש בי את ההגות והבינה המלווה כל אישה בגילי. אנכי עיתונאית ותסריטאית, רעיה, אם לשניים , האחד קצין בן 21, והקטנה בת7  , החלטתי לצאת לדרך חדשה והרפתקנית. אני לא אטפס על הקלמנג'רו ואני לא אקפוץ בנג'י, תודות לאימא ולפחד הגבהים שלי. אבל אני כן אעשה כל שביכולתי על מנת להראות לי ולכן , כי אפשר גם אחרת.

מצוידת בג'ינס ההוא מלפני מספר לא רב של שנים, ג'ינס הדוק ויפה למותן, רצתי את כל הדרך אל אספינו שתלמד אותי מה שרבות אחרות במחוזות קולנועיים כבר יודעות מזמן. זה הכול החלטה אישית שלך היכן את שמה את עצמך בפירמידת החיים ומה את מוכנה לתת, לעצמך. בתהליך הזה יהיו כמה כוכבים מרכזיים, כאשר על כולם תנצח אספינו, חדרי כושר בתל אביב, המאמנת האישית ,תזונה נכונה, הג'ינס ולבסוף הפקת אפנה אמיתית , עם צלם אפנה שצילם אותי בפעם הראשונה בגיל 15, מאפרת, סטייליסטית וכל מה שנדרש כדי לחגוג.

בחרנו בכוכבת הקולנוע ג'וליה רוברטס שלנצח באסוציאציה שלנו היא "אישה יפה". נתחקה אחר אורחות חייה , נביא טיפים מהוליווד הרחוקה , מהקליניקה של אספינו ונעלה חיוך גדול כאשר נהפוך כולנו את גיל הבלות לגיל הבליינות. מוכנות? עשו לנו BIG LIKE והרבה SHARES
על מנת שנצא לדרך. 

לתיאום פגישה 
072-2499861052-6146854
רעננה, אחוזה 198. מרכז גולן.
תוכלי גם להשאיר הודעה
ונחזור אלייך- לחצי כאן

KETO# לנשים

להשיג את המשקל שאת אוהבת

כל מה שאת צריכה לדעת כדי להתחיל לראות תוצאות

WhatsApp Image 2021-01-18 at 10.49.35

לחיות בסגנון

KETO# לנשים

מתכונים והדרכה להמשך הירידה

כל מה שאת צריכה לדעת כדי להמשיך לראות תוצאות

WhatsApp Image 2022-10-11 at 21.22.45

הצטרפי לדיוור חודשי - מידע, טיפים, מתכונים, תכנים מרחבי העולם ופוסטים חדשים.

תפריט נגישות

×
×

עגלת קניות

אני אשמח למסור לך פרטים נוספים

אחוזה 198, מרכז גולן, רעננה