הבלוג- מחשבות בגיל 50
רינת גור מתעדת- דיקור סיני לגיל המעבר

בקליניקה של עדי אספינו אני מאמצת בחום את האינטרפרטציה החדשה לגיל החמישים. זה הופך להיות הרגע המכונן של התסריט של חיי. נשים יקרות שלי. באשר אתן, הסתכלו לחיים בעיניים ועשו החלטה אמיצה להפוך את עצמכן למרכז חייכן. נכון! אחרי הילדים שלכן והבעל או בן הזוג, אני בעד. המשפחה היא העוגן, היא הנשימה שלי לחיים. היא האמת. היציבות הזו הביאה אותי להחלטה הרמונית שאין יותר מה להתלבט לגבי ההגשמה העצמית שלי. החלטתי לצאת לדרך עצמאית חדשה. מאסתי בציניקנים, במצקצקים בלשונם ובצייקנים. לוקחת פיקוד.
 
העיקרון הראשון הוא לא לחכות לאף אחד שיגשים לכן את החלומות, כי אף אחד לא יודע טוב מכן מהו החלום. וכעת תעצרו רגע ליהנות מקיצוץ התפוח הוורוד גולש אל תוך היוגורט הלבן של ארוחת הבוקר ונטעם היטב עם השקדים והצימוקים, כי זה לא מובן מאליו..

העיקרון השני הוא לתפוס את הרגע . פתחו את החלון במטבח או בחדר השינה ונסו להריח את השאיפה הראשונה מהאוויר של הבוקר. גלו לכן שדירה אמיתית של עצים העומדים בשלכת ותיהנו מרעש פצפוץ העלים הצהבהבים ומהמראה המלבב של הענפים המשתרגים זה בזה. וכשאתן גומעות את הקפה הראשון התייצבו מול האמת של עצמכן. לטפל בעצמכן ולא לוותר על עצמכן. אני אוהבת את הדיקור הסיני בשילוב עם הספורט היומי. לדידי הוא מרגיע , מאזן ואף מעניק חיוניות חדשה לגוף. אני יודעת שהמרכזים במוח האחראים על האוכל ועל חיי המין שלנו משותפים. וכמו כל פעולה שאנו עושים גם הסקס מושפע ממה שאנחנו אוכלים. בתפריט המאוזן שקיבלתי במסגרת דיאטת סוג הדם שלי אני מרשה לעצמי מאכלים עשירים באנטיאוקסידנטים , דוגמת דג הסלמון, ואני לא מוותרת על התשוקה כמרכיב עיקרי בחיי.
 והנה אחרי טיפול נוסף בקליניקה של אספינו אני מגיעה לתובנות חדשות לחיים.

העיקרון השלישי הוא לפעול ולעשות כאילו אנחנו בתחילתו של העשור השני לחיינו. שהרי כבר אמרו חכמים מאיתנו, כי הברכה שורה על המעשה.
ובכן, הפכו את גיל אמצע החיים לרגע בו הכול עובר לפאזה מועצמת ומעצימה. בדיוק כמו הגיבורה ברב המכר "לאכול להתפלל לאהוב" , הרשו לעצמכן מסע חיפוש עצמי הרפתקני. אליזבת גילברט עושה זאת בגיל שלושים ברחבי איטליה, הודו ואינדונזיה, רק כדי להגיע פנימה אל עצמה לנבכי נשמתה. סיפור מסע על גילוי עצמי של אישה , הלוקחת אחריות על חייה ועל אושרה. במובנים מסוימים היא הזכירה לי את שירה שלי מרומן הביכורים "בייבי דול".  נזכרתי כיצד מיד אחרי הגירושים שלי, נפתח בפני עולם שלם ורחב של אהבת אדם, אהבה אירוטית על כל גווניה, ואהבה עצמית. או אז שבתי לדפדף בתנ"ך הקסום של אריך פרום על אודות "אמנות האהבה" והתמקצעתי בה.הנה אני שבה היום ומחליטה לאהוב ללא גבול את המקצוע שאני עוסקת בו, את בן זוגי, את הילדים שלי, את החברים שלי, את כל אשר לי. לאהוב ולהודות .

לתיאום פגישה 
072-2499861052-6146854
רעננה, אחוזה 198. מרכז גולן.
תוכלי גם להשאיר הודעה
ונחזור אלייך- לחצי כאן

KETO# לנשים

להשיג את המשקל שאת אוהבת

כל מה שאת צריכה לדעת כדי להתחיל לראות תוצאות

WhatsApp Image 2021-01-18 at 10.49.35

לחיות בסגנון

KETO# לנשים

מתכונים והדרכה להמשך הירידה

כל מה שאת צריכה לדעת כדי להמשיך לראות תוצאות

WhatsApp Image 2022-10-11 at 21.22.45

הצטרפי לדיוור חודשי - מידע, טיפים, מתכונים, תכנים מרחבי העולם ופוסטים חדשים.

תפריט נגישות

×
×

עגלת קניות

אני אשמח למסור לך פרטים נוספים

אחוזה 198, מרכז גולן, רעננה