הבלוג- מחשבות בגיל 50
רינת גור מתעדת, דיקור סיני לגיל המעבר-

אמש ישבתי עם חברה שלי מימי הצבא הרחוקים לקפה. היא נראית נפלא, אתלטית אמיתית ומלאת חיוניות. היא מתוודה באזני, כי הספורט הוא בנשמתה כבר שנים רבות והוא הוא עשה לה שינוי אמיתי בגוף ונפשה מחויכת.  אני חייבת להודות, כי בימי הצבא היא עוד סחבה עליה מספר קילוגרמים מיותרים.
אני משוויצה בפניה בתהליך ההרזיה שאני עוברת אצל עדי אספינו ושתינו מקוות שאני אצליח להגיע להפקת האפנה תואם ג'וליה רוברטס אישה יפה מתמיד. שתינו אוהבות לכבוש יעדים.  בינתיים היא מזמינה סחלב חם עם כל התוספות ואני מתעלמת מניחוחות הקוקוס ונצמדת להפוך הרזה שלי.

אנחנו מעלות זיכרונות בחיוך על הימים במדים הירוקים והיא מזכירה לי איך התאהבתי אז בקצין הצנחנים החתיך שהגיע לענף מאורס והשאר היסטוריה. בעודנו לוגמות מספלינו החמים, היא חשה פתאום בגל חום חזק ומתחילה להשיל מעליה את שכבות בגדי החורף.היא מתקלפת כבצל ואנחנו חולקות את התחושות המוכרות ביחד.

 לפני מספר חודשים, בימי הקיץ הלוהטים, נהגתי להתעורר באמצע הלילה מכוסה באגלי זיעה לא מוכרים. שמעתי על התופעה מחברותי, שהמחזור פסק להן לא מכבר. אך אני, שמקבלת מחזור כהרגלי (רופא הנשים שלי סבור, כי הביציות שלי חרוצות במיוחד וצעירות מכפי גילן), הייתי בטוחה שהעניין פסח עלי. או אז הייתה זו הפעם הראשונה, בה נפגשתי עם עדי אספינו .

הספציפיקציה לטיפול בתופעות כגון אלו רק העלתה את קרנה בעיני, ואני שמחתי לגלות, כי הדיקור עבד היטב ותוך פרק זמן קצר למדי. כיום, מספר חודשים אחרי, בשילוב הפחתת הפחמימות באופן משמעותי, אם כי לא לגמרי, ובשילוב אימוני הספורט, אני גלים מרגישה רק כאשר אני נכנסת לים.

הקץ לגלי החום, נשבעת לכן!!  אנחנו ממשיכות כהרגלנו לשיחה על סקס ומגלות שהפנטזיות אצלנו רק התגברו עם השנים. לכך אקדיש פרק נפרד ומיוחד. ועכשיו כשאני שבה בלילה לצפות שוב בשובר הקופות "אישה יפה" , כדי להתחקות אחרי המיתוס היווני ההוא של פיגמליון וגלתיאה , שהיווה מקור השראה לסרטים רבים, כן ממש עכשיו הייתי רוצה לשאול את רוברטס הענקית האם גם היא הצליחה להיפתר מגלי החום ? ואם לא אני מזמינה אותה בחום לאספינו הישראלית שלנו.

רגע לפני שאני חותמת באהבה , אנא מכן צרפו את הספר הצרפתי המקסים "הדברים שאני רוצה" לגרגואר דלקור לרשימת המוכרחים שלכן. 

 

לתיאום פגישה 
072-2499861052-6146854
רעננה, אחוזה 198. מרכז גולן.
תוכלי גם להשאיר הודעה
ונחזור אלייך- לחצי כאן

KETO# לנשים

להשיג את המשקל שאת אוהבת

כל מה שאת צריכה לדעת כדי להתחיל לראות תוצאות

WhatsApp Image 2021-01-18 at 10.49.35

לחיות בסגנון

KETO# לנשים

מתכונים והדרכה להמשך הירידה

כל מה שאת צריכה לדעת כדי להמשיך לראות תוצאות

WhatsApp Image 2022-10-11 at 21.22.45

הצטרפי לדיוור חודשי - מידע, טיפים, מתכונים, תכנים מרחבי העולם ופוסטים חדשים.

תפריט נגישות

×
×

עגלת קניות

אני אשמח למסור לך פרטים נוספים

אחוזה 198, מרכז גולן, רעננה