הבלוג- מחשבות בגיל 50
דיקור סיני לגיל המעבר, רינת גור משתפת:

הפגישות שלי עם עדי אספינו נערכות בשעות הלילה, בקליניקה האסתטית שלה ברחוב המרכזי ברעננה.
אספינו, אישה מצודדת תכולת עיניים, משרה עלי אווירה נעימה במיוחד. ואני מצפה לפגישות עמה כמו הייתי ילדה קטנה המשוועת לחוג מיוחד משלה.

אנחנו נרגשות לקראת היעד הסופי. עלי לרזות בין שבעה לעשרה קילוגרמים, ולהפיק צילומי אפנה, ממש כמו אז בשנות השלושים שלי, הפעם תואם ג'וליה רוברטס, מלכת הקומדיות הרומנטיות של הוליווד. קראתי שהונה של רוברטס נאמד בכמאתיים שישים מיליון דולר, זה אני לא יודעת אם אני אוכל להספיק לארגן עד להפקה, אבל מה שבטוח הוא, כי אספינו ואני מתחייבות לכן,  נשים יקרות, שיהיו כאן תהליך מבוקר וחגיגה אמיתית .

הסוד הראשון שאני רוצה ללחוש לכל אחת ואחת מכן באוזן, הוא ,כי בגילי המופלא אני כבר לא מחכה לאף אחד. את רוב שעות היום, אני מבלה עם אישה אחת יקרה וזו אני. תם עידן התמימות. אם ברצונכן לערוך שינוי פנימי או חיצוני, עליכן להיות מחויבות בראש וראשונה לעצמכן. כל כך פשוט וכל כך הרבה זמן לקח לי לגלות את זה. אני לא מחכה לאף חברה, או חבר. אני קובעת עם עצמי. כעת, אני פוקדת את חדר הכושר הרבה יותר מבעבר. למעשה, לא פחות משני אימונים בשבוע על הטרייד מיל וכן שני אימוני TRX  אצל מאמנת הכושר הפרטית שלי . וכן, אני חוטאת גם בפילאטיס, שהתחיל כהתעמלות מתקנת לספורטאים והפך לנחלת הכלל.

השילוב בין השלושה פתח לי צוהר לעולמות אחרים , לא מוכרים , שבעבר הלא רחוק התעצלתי להגיע אליהם. בשילוב הדיאטה של אספינו, לסוג דם איי, הצלחתי לרדת בשבוע הראשון 1.300 ק"ג לשביעות רצוני. אספינו מדקרת אותי בשתי האוזניים ואני מדווחת על תחושת רוגע משמעותית בהשוואה לשבועות הקודמים לדיקור. גם השינה שלי כעת הרבה יותר טובה ונינוחה, ואני מקווה שהורמון הקורטיזול הידוע כהורמון הסטרס והגורם לבעיות השמנה וחוסר שינה, מתחיל להתפוגג אצלי לאט לאט. אני חייבת להתוודות, את הפעילות הגופנית התחלתי ביתר שאת כבר לפני כמה חודשים ומאז אני מרגישה טוב מאי פעם. אני בכושר טוב ולא מוותרת על החיוך הגדול שאחרי הפעילות. תודות להורמון האנדורפין אני בעננים , קלת תנועה ולא מתעצלת לצאת גם בקור לעוד אימון.

ולמה בחרתי ברוברטס, מלכת הקומדיות הרומנטיות לפרויקט המשותף שלי ושל אספינו? מעבר לעובדה שאנחנו בנות אותו גיל, אני עומדת לקראת הפקתו של סרטי הראשון, קומדיה רומנטית, המבוסס על רומן הביכורים שלי "בייבי דול", שיצא לאור בשנת 2006 . וכל שנותר לנו כעת, הוא לאכול במידה, להתפלל, לאהוב. 

לתיאום פגישה 
072-2499861052-6146854
רעננה, אחוזה 198. מרכז גולן.
תוכלי גם להשאיר הודעה
ונחזור אלייך- לחצי כאן

KETO# לנשים

להשיג את המשקל שאת אוהבת

כל מה שאת צריכה לדעת כדי להתחיל לראות תוצאות

WhatsApp Image 2021-01-18 at 10.49.35

לחיות בסגנון

KETO# לנשים

מתכונים והדרכה להמשך הירידה

כל מה שאת צריכה לדעת כדי להמשיך לראות תוצאות

WhatsApp Image 2022-10-11 at 21.22.45

הצטרפי לדיוור חודשי - מידע, טיפים, מתכונים, תכנים מרחבי העולם ופוסטים חדשים.

תפריט נגישות

×
×

עגלת קניות

אני אשמח למסור לך פרטים נוספים

אחוזה 198, מרכז גולן, רעננה