או יותר נכון DIRTY KETO (אחרי שנים של פליאו).
אל תיבהלו, מדובר בשינוי ממש חיובי 🙂 מאז ומתמיד עסקתי בתזונה אני מכירה (כמעט) כל דיאטה, טרנד שהיו כאן. מאז שנכנסתי לתזונה הקטוגנית אני ממש רואה שינוי- ברמת הרעב, השובע, רמת האנרגיה והנחמדות שלילא רק אצלי, מטופלות המבינות עד כמה חשוב לשלב דווקא את השומן בתפריט ומצליחות להיות גמישות ולהכניס שינויים בשגרת האכילה מדווחות על שובע וירידה ברעב.
ביחד אנחנו עוקבות אחרי הירידה במשקל והעלייה בגופי הקטון (אותם גופים הנוצרים כאשר הגוף מנצל שומן ולא סוכר). תזונה קטוגנית היא תזונה עשירה בשומן חיוני, מעט חלבונים ומגבילה את כמות הפחמימות היומיתלמעשה לא מדובר רק "בדיאטה" אלא ברפואה קטוגנית. באמצעות הגבלת הפחמימות והגדלת השומן ניתן לטפל בסכרת, שחלות פוליציסטיות, מצבי רוח, בעיות שינה, כבד שומני וכמובן- ירידה במשקלמסתבר, ש"הדיאטות" שאנחנו רגילות לעשות דווקא מגבירות את רמת הורמון הרעב- (המכונה גרלין). למדנו שתפריט מאוזן ונכון כולל 6 ארוחות ביום, והתרגלנו לבחור במאכלים שהם "דיאט" "לייט" "דל שומן" וכדומהמסתבר ששני העקרונות האלו דווקא מעודדים את הרעב. מפתיע נכון?
מחקר שמדד את רמת הורמון הרעב (גרלין) ואת הורמון השובע (לפטין) בתהליך של דיאטה "רגילה"-
ארוחות תכופות
מוצרים דלי קלוריות ושומןבבדיקה שנעשתה לאחר 10 שבועות ולאחר 62 שבועות, נמצא שהורמון הרעב הרבה יותר גבוה והורמון השובע יותר נמוך (יותר רעבים). המשתתפים במחקר היו רעבים יותר באופן אוביקטיבי/ מדיד. אתה דיאטה הובילה ל**שינוי הורמונלי שהגביר את הרעב*** .
לא מדובר בכוח רצון של הנבדקים או במידת השליטה העצמית שלהםאיזה מהפך. זו אחת התובנות הגדולות של עולם התזונה.
ניתן להשפיע על הורמון הרעב דרך התזונה ואופן האכילה. ירידה במשקל לא יכולה להיות מבוססת רק על מוטיבציה גבוהה ונחישות. השינוי חייב להיות גם ברמת ההורמוניםזה ממש מרתק 🙂 מה בדיוק? איך מתחילים?
אשמח למסור לך פרטים נוספים, תשאירי לי הודעה 💕

לתיאום פגישה 
072-2499861052-6146854
רעננה, אחוזה 198. מרכז גולן.
תוכלי גם להשאיר הודעה
ונחזור אלייך- לחצי כאן

KETO# לנשים

להשיג את המשקל שאת אוהבת

כל מה שאת צריכה לדעת כדי להתחיל לראות תוצאות

WhatsApp Image 2021-01-18 at 10.49.35

הצטרפי לדיוור חודשי - מידע, טיפים, מתכונים, תכנים מרחבי העולם ופוסטים חדשים.

×
×

עגלת קניות

אני אשמח למסור לך פרטים נוספים

אחוזה 198, מרכז גולן, רעננה