"אני לא יודעת מה לא בסדר… מה אעשה, מתי אכנס להריון?
מה יהיה אם לא אצליח להכנס להריון בכלל?
כל החברות שלי כבר בהריון, למה אני לא מצליחה??"
נשים המגיעות לקליניקה לטיפולי פוריות לרוב כבר ניסו כמה חודשים להיכנס להריון באופן טבעי או שניסו טיפולים תרופתיים ללא הצלחה. הן לחוצות ומיואשות מהמצב.

ליאת מספרת:
"עדי הגעתי מותשת ועייפה בשל מסע ארוך להגשמת חלום-ילד בריא ושלם.
מן הרגע הראשון עדי גילתה סבלנות, סובלנות והכלה בלתי רגילים. 
עם חיוך אצילי ומילים שנאמרות בטון רך ועוטף היא דקרה במקומות הנכונים וחדרה עמוק לנשמתי וליבי.
עדי, חשוב לי לומר לך שאצלך לראשונה בטיפול דיקור האש שבערה בתוכי בשל כל הטלטלות שעברתי, שקטה. בטיפול אחד או שניים הצלחת במגע קסם להנמיכה.
אני זוכרת שפשוט הרגשתי שמשהו נרגע בתוכי במהלך הטיפול וצונח מטה, נותן לי מנוח. לראשונה במהלך טיפול של דיקור (ועברתי לא מעט אצל אחרים) הצלחתי להרדם, לקחת פסק זמן מכל המחשבות הטורדניות. החשש, התסכול התפוגגו  בשעת הקסם שהייתי אצלך.
ואז קרה הנס האלוהי שעליו אני מתבוננת כעת- ההריון המיוחל והילד הבריא והשלם הגיעו!
לאורך כל הדרך הרגעת, תמכת והיית שם מאחוריי. כל טיפול ביצעת במקצועיות ועזרת עם המחטים לנס המדהים לגדול ולצמוח שבוע שבוע.
מילים אלו מעטות לעומת עוצמת החוויה שעברנו יחדיו בשנה האחרונה, אך חשוב לי שתדעי שאני מאוד מאוד מודה לך על הכל ובטוחה שתלווי אותי בעזרת השם בנס הבא.
תודה תודה תודה."


 טיפולי דיקור לפוריות דורשים התאמה מדויקת וליווי צמוד למטופלת. חשוב לאבחן מה בדיוק מפריע לקליטת ההריון ו/ או השמירה על הריון תקין. לבדוק האם ישנם  סיבוכים כמו שחלות פוליציסטיות, פוליפים ברחם, מחזור לא סדיר הפוגעים ב איזון ההורמונאלי  של המטופלת.

במהלך פגישת האבחון נברר את אופי המחזור נעבור על הפרוטוקולים של טיפולי הפוריות (אם היו כאלו), נבחן את הרגלי התזונה של המטופלת. כמובן, שחשוב לבחון את המצב הבריאותי של בן זוגה.
במידה וטיפולי הדיקור משולבים עם טיפולי פוריות חשוב להתאים את טיפולי הדיקור לטיפול ההורמונאלי. כך, נוכל לייעל ולהגדיל את סיכויי ההצלחה של הטיפול.

טיפולי בדיקור סיני לפוריות איננו פוגע בטיפול המערבי ואף מגביר את הסיכויים שלו להצליח. מחקרים מראים עליה בקליטה של הריונות מטיפולי הפריה חוץ גופית I.V.F  לעומת ההצלחה ללא דיקור סיני.
לרוב, לוקח כשלושה חודשים להצלחת הטיפול. כלומר, עד שלושה מחזורים.
לאחר השגת הריון אני ממשיכה ללוות את המטופלת בשלושה חודשי ההריון הראשונים (על מנת למנוע מצבים כמו: לידה מוקדמת, הפלות, בחילות הקאות ועייפות .

 
הטיפול בדיקור סיני לפוריות משלב בהרבה מקרים תוספי תזונה, שמותאמים ספציפית לאישה. הטיפול תמיד מותאם למצב האישה האינדיבידואלי ונעשה לאחר אבחנה אישית.

לתיאום פגישה 
072-2499861052-6146854
רעננה, אחוזה 198. מרכז גולן.
תוכלי גם להשאיר הודעה
ונחזור אלייך- לחצי כאן

KETO# לנשים

להשיג את המשקל שאת אוהבת

כל מה שאת צריכה לדעת כדי להתחיל לראות תוצאות

WhatsApp Image 2021-01-18 at 10.49.35

הצטרפי לדיוור חודשי - מידע, טיפים, מתכונים, תכנים מרחבי העולם ופוסטים חדשים.

×
×

עגלת קניות

אני אשמח למסור לך פרטים נוספים

אחוזה 198, מרכז גולן, רעננה