"רציתי להוריד לפחות 10 קג' לפני הנסיעה שלנו.
[דיקור סיני להרזיה] חיפשתי דיאטה שתעזור לי לרדת במהירות ולא תפגע לי בעיכול.הדיקור הסיני היה בדיוק מה שחיפשתי.                                                        
בעזרת המחטים הצלחתי להיצמד לתפריט שנקבע לי ללא קושי, ההרגשה הכללית היתה טובה יותר.
לא הרגשתי שאני נאבקת ונלחמת כדי להוריד במשקל…" 


דיקור סיני להרזיה:
אחרי ששמענו על טיפולי דיקור להקלת תופעות גיל המעבר, שיכוך כאבים ותמיכה בטיפולי פוריות, עכשיו טיפולי הדיקור באים לסייע לירידה במשקל  ולעודד את תהליך ההרזיה.
 
בעזרת  דיקור להרזיה ניתן לטפל בהשמנה בצורה יעילה ובטוחה. הדיקור הסיני מעודד ומזרז כל תהליך של ירידה במשקל באמצעות ריסון הרעב, דיכוי החשק למתוק, חיזוק והמרצת חילוף החומרים ושיפור הספיגה של המרכיבים החיוניים מהתזונה. מחקרים מראים כי טיפולי הדיקור תורמים רבות  לאיזון וויסות הורמונים האחראים להשמנה: כגון הורמון ה leptin  ו-GHRELIn.

איך זה בדיוק עובד? מה מרגישים? מה צריך לאכול?
קארין, כבר ירדה 12.8 קג בעזרת דיקור סיני. במהלך הירידה קארין תיעדה את התהליך שעברה בבלוג שהיא מנהלת.
לקריאה הבלוג- לחצי כאן. 
 
 
דיקור להרזיה דרך האוזן:
בכדי לייעל את טיפולי הדיקור להרזיה חשוב לדקור את הנקודות הרלוונטיות באוזן. כך ניתן להשפיע על המטופל/ת גם אחרי שהטיפול בקליניקה הסתיים. ישנן ארבע נקודות דיקור מרכזיות המעודדות את תהליך הירידה במשקל- נקודת הרעב, נקודת איזון מערכתית הנקראת shen men, נקודת הקיבה ונקודה האחראית על המערכת האנדוקרינית המשפיעה על תפקוד בלוטת התריס, בין היתר.
תפקוד תקין של בלוטת התריס חיוני והכרחי להצלחת הדיקור לירידה במשקל. מקרים רבים של השמנה נובעים מתת פעילות סמויה של בלוטת התריס.
 
הדיקור להרזייה באוזן מתבצע בסיומו של טיפול דיקור. אז המטפל/ת מחליף את המחטים באוזן למחטים המכוסות פלסטר. בצורה זו המחטים נשארות במקומן למספר ימים ומסייעות למטופלת להנות מהשפעת המחטים גם כשהיא אינה בקליניקה.
מומלץ ללחוץ על הפלסטר כמה פעמים ביום
כדי לגרות את נקודת הדיקור על ידי לחיצה על הפלסטר על מנת "להפעיל" מחדש את נקודות הדיקור להרזיה.
 
 
דיקור סיני להרזייה:
הדיקור בגפיים ובאזור הבטן מתבצע באמצעות מחטים זעירות, סטריליות המוחדרות לנקודות הנמצאות לאורך מרידאנים, מסלולים בלתי נראים, במטרה להוציא חום ולעורר איברים ו/או בלוטות האחראיים על הפרשת הורמונים, אנזימים וכדומה.
 
הצלחת טיפולי הדיקור הסיני להרזיה תלויה במספר גורמים:
אבחנה מדויקת– ישנן סיבות רבות לעודף משקל, כגון: בעיה הורמונלית, חילוף חומרים איטי, עצירות, תיאבון מוגבר ואכילת יתר, תזונה לקויה, תרופות וכדומה. חשוב, לאבחן באופן מדוייק מדוע נגרמת ההשמנה על מנת להתאים בצורה מושלמת את הטיפול.
בתחילת כל טיפול חשוב להגדיר יעדים- לאיזה משקל רוצה המטופלת להגיע. כמו כן, חשוב להגדיר אילו התנהגויות מעכבות את הירידה במשקל (אכילה בלילה, דחף למתוקים, שתיית משקאות ממותקים וכדומה)..
 
 
להשלים סדרת טיפולים– טיפולי דיקור להרזיה נערכים לרוב בסדרות של 10 טיפולים, בתדירות של טיפול בשבוע. חשוב לא לדלג על טיפולים ולשמור על רצף הטיפולים.
 
להקפיד על תזונה נכונה- לצד טיפולי הדיקור חשוב להקפיד על תפריט תזונתי מתאים  ל סוג דם ופעילות גופנית. טיפולי הדיקור בקליניקה משולבים עם ייעוץ תזונתי וליווי אישי צמוד על מנת להבטיח את הצלחת  ההרזיה.

לתיאום פגישה 
072-2499861052-6146854
רעננה, אחוזה 198. מרכז גולן.
תוכלי גם להשאיר הודעה
ונחזור אלייך- לחצי כאן

KETO# לנשים

להשיג את המשקל שאת אוהבת

כל מה שאת צריכה לדעת כדי להתחיל לראות תוצאות

WhatsApp Image 2021-01-18 at 10.49.35

לחיות בסגנון

KETO# לנשים

מתכונים והדרכה להמשך הירידה

כל מה שאת צריכה לדעת כדי להמשיך לראות תוצאות

WhatsApp Image 2022-10-11 at 21.22.45

הצטרפי לדיוור חודשי - מידע, טיפים, מתכונים, תכנים מרחבי העולם ופוסטים חדשים.

תפריט נגישות

×
×

עגלת קניות

אני אשמח למסור לך פרטים נוספים

אחוזה 198, מרכז גולן, רעננה