דיקור סיני להרזיה-
איך זה בדיוק עובד? מה מרגישים? מה צריך לאכול?
קארין, כבר ירדה 17 קג בעזרת דיקור סיני. במהלך הירידה קארין תיעדה את התהליך שעברה בבלוג שהיא מנהלת.

 דיקור סיני להרזיה 1- אני מנהלת “רומן” ארוך טווח עם המשקל שלי. בתיכון, הייתי מכניסה את עצמי למשטרי דיאטה קפדניים, וכן מתעמלת בקנאיות, וכך שמרתי על משקלי והייתי מרוצה. לאחר מכן, בתקופת לימודיי באוניברסיטה “ויתרתי לעצמי”, והשקעתי את עצמי בלימודים, ופחות בכושר הגופני ובתזונה שלי. מיד כשסיימתי את התואר, נכנסתי שוב למשטר דיאטה קפדני, והצלחתי להשיל כ-10 קילוגרמים ממשקלי, בכוחות עצמי, ללא דיאטנית.

דיקור סיני להרזיה 2– יש! אני שמחה לשתף גם אתכם. בשבוע האחרון ירדתי קילו שלם. זה אינו הניצחון הראשון שלי. (זוכרים שגם רכסתי את המכנסיים…? ) עדי חיזקה אותי בהישג היפה. עכשיו אני כבר בטוחה: הדיקור הסיני משפיע עליי ומקל עליי לירידה במשקל.

דיקור סיני להרזיה 3– אם מישהו היה מספר לי לפני שבועיים, שמחטים בעובי של פחות משערה, יגרמו לי לרדת 2.1 קילו בשבועיים, הייתי מגיבה בחשדנות. אבל, זה אמיתי! כי מי שמכיר אותי כבר שם לב, ששניתי הרגלי תזונה. אני אוכלת נכון ובריא יותר ויותר מזה שהורדתי במשקל, אתמול פגשתי חברה שלא ראתה אותי שבועיים, והמשפט הראשון שלה היה: “רואים שרזית!”, הייתי מלאת סיפוק. “זה שווה”, אמרתי לעצמי. הדיקור עובד מעולה. ומיד סיפרתי לה בהתלהבות אמיתית על עדי המקסימה ועל טיפולי הדיקור הסיני.
 
דיקור סיני להרזיה 4– רציתי לשמוע מעדי את התוצאה! וכשאמרה שהורדתי עוד 1.1 קילו, שמחתי מאד! תחושת ניצחון התפשטה בי. הדיקור עובד! מאז שיצאתי לדרך במהלך שלושת השבועות האחרונים, הצלחתי להוריד 3.2 קילוגרמים ממשקלי. שוב אדגיש, לכל מי שעשה או עשתה אי פעם דיאטה כלשהי: מעולם לא היה לי כל כך קל לרדת במשקל. היום אני נעזרת בדיקור. לא מרעיבה את עצמי, אוכלת בצורה מאוזנת ובריאה ולכן גם יורדת!

דיקור סיני להרזיה 5– כן! עשינו זאת! כשאני כותבת “עשינו זאת“, בלשון רבים, אני מתכוונת אליי ואל עדי אספינו המדהימה והמקצועית, שבזכותה הצלחתי לרדת במשקל, שבוע אחר שבוע, במשך 5 השבועות האחרונים.השבוע הגעתי לטיפול נוסף. התוצאות מדהימות! אני ממשיכה לרדת במשקל, אין מאושרת ממני. מחייכת ללא סיבה ומרוצה מהתוצאות. 

דיקור סיני להרזיה 6–  אני רוצה לשתף אתכם בהרגשה הנפלאה, ובחיוך המרוח על שפתיי כשהבגדים שלי עולים עליי בקלות, ואני מרגישה שגם בחולצות יש יותר מקום… בקרוב – בגדים חדשים….אני ממש סקרנית להכנס לחנות בגדים ולמדוד בגד חדש, ולגלות איזו מידה אני…בינתיים התאפקתי ולא עשיתי זאת, אבל…בקרוב…. האביב כבר כאן, ואני מרגישה מוכנה אליו. אני שמחה שבחורף האחרון, בזכות הדיקור הסיני, לא רק שלא העליתי במשקל, אלא הורדתי במשקל, ואני ממשיכה להתכונן לקיץ…. 

דיקור סיני להרזיה 7– הרגשתי שאני סומכת על עצמי יותר ויותר. בשבועות האחרונים הייתי באירועים, שבעבר בקלות הייתי מתפתה למאכלים הטעימים שבהם, וגם, בעבר, הייתי מבטיחה לעצמי בלב ש”מחר אני חייבת דיאטה”. לא רק שאני שלימה עם כך, זה אפילו לא קשה!. אני שמחה לשתף אתכם כי הורדתי 2 קילוגרם ממשקלי. מאז התחלת הדיקור הסיני אצל עדי, הורדתי כשמונה קילוגרמים! יש!!!

דיקור סיני להרזיה  8– "מה?", חשבתי בליבי באכזבה, “רק קילו?”. אבל אז נזכרתי שבשנה שעברה, אחרי חג פסח, עליתי במשקל בגלל ארוחות החג, המצות, והשוקולדים. אז, בעצם, אני חוגגת נצחון כפול.אני רוצה לשתף אתכם בנצחון נוסף ומשמעותי עבורי. בנוסף לכך שירדתי עד היום 9 ק”ג, מה ששימח  אותי אף יותר זה שהורדתי 10% שומן, מאז שהתחלתי בטיפול הדיקור הסיני. עשרה אחוזי שומן פחות בגופי!


דיקור סיני להרזיה 9- כמה אני שוקלת היום? משקלי ההתחלתי היה 73 קג. עודף המשקל הפריע לי מבחינה אסתטית. ובנוסף ידעתי, שעודף המשקל עלול להזיק לבריאותי. היום, משקלי הוא 62.2!!!  עדכון חשוב, לכל מי שיש לו ביטוח בריאות פרטי! אחת מחברותיי עדכנה אותי, כי יש לה ביטוח בריאות פרטי הכולל לרפואה משלימה והיא זכאית להחזרים.

דיקור סיני להרזיה 10– כמה זמן עבר? ארבעה חודשים ועשרה ימים. משקל? 12.8 ק”ג פחות. אחוז השומן בגופי: 12% פחות.
בגדים? 2 מידות פחות.יש! תודה, עדי! תודה ענקית על הליווי המקצועי, על מלות העידוד החמות, על הסבלנות הרבה ועל המענה על כל שאלותיי (ואני שואלת הרבה שאלות…).

דיקור סיני להרזיה 11– יש כמה שאלות, ששואלים אותי, כשאני מספרת שהצלחתי לרדת במשקל בזכות טיפול דיקור סיני. כשאני מספרת שהצלחתי לרדת במשקל בזכות טיפול דיקור סיני. כמה ק"ג הורדת ובכמה זמן? האם זה היה קשה? 
מה טיפול הדיקור הסיני הראשון התחלתי בסוף חודש ינואר, 2013. עד היום, עברו שישה חודשים ושבוע, והורדתי ממשקלי סה”כ 15.1 ק”ג.
מאז המפגש האחרון, מפגש מספר 10, ועד היום, הורדתי 2.300 ק”ג. בזכות דיקור סיני להרזיה לא היה לי קשה לרדת במשקל, והתשוקה למתוקים פחתה באופן ניכר.
 
לסיום….אחרי שהחלטת לשמור ולהתחיל דיאטה מתחילים הקיזוזים בכמויות והקפדה על על ארוחות מסודרות. 
לשלב פעילות גופנית או אפילו לבקר אצל דיאטנית או בקבוצת תמיכה. אבל לא תמיד זה עוזר. יש מקרים שהמשקל פשוט תקוע.
אז למה כל ההשקעה לא מזיזה את המשקל?  למה יש בנות שלא מצליחות לרדת במשקל?

 

לתיאום פגישה 
072-2499861052-6146854
רעננה, אחוזה 198. מרכז גולן.
תוכלי גם להשאיר הודעה
ונחזור אלייך- לחצי כאן

KETO# לנשים

להשיג את המשקל שאת אוהבת

כל מה שאת צריכה לדעת כדי להתחיל לראות תוצאות

WhatsApp Image 2021-01-18 at 10.49.35

לחיות בסגנון

KETO# לנשים

מתכונים והדרכה להמשך הירידה

כל מה שאת צריכה לדעת כדי להמשיך לראות תוצאות

WhatsApp Image 2022-10-11 at 21.22.45

הצטרפי לדיוור חודשי - מידע, טיפים, מתכונים, תכנים מרחבי העולם ופוסטים חדשים.

תפריט נגישות

×
×

עגלת קניות

אני אשמח למסור לך פרטים נוספים

אחוזה 198, מרכז גולן, רעננה