מאמרים - מאמרים

מחשבות בגיל 50 דיקור סיני לגיל המעבר

כולנו מפחדות מהרגע הזה...מהרגע שנכנס ל"גיל המעבר". בעצם, מה זה אומר להיכנס לגיל המעבר? מה צריך לקרות?  מה אני אמורה להרגיש? רינת גור ,עיתונאית ודוגמנית, הגיעה אליי כשהרגישה "שזה מתחיל". החלטנו לפתוח את הנושא ולתעד את התחושות האופייניות לשלב הזה. לתאר איך הדיקור הסיני משפיע עליה- איך זה בעצם עובד?! מזמינה את כל מי שמתקרבת לגיל 40-45 ומרגישה שמתחילים שינויים לקראת גיל 50 להיכנס ולהתעדכן....

קראי עוד
מחשבות בגיל 50 דיקור סיני לגיל המעבר 2

הפגישות שלי עם עדי אספינו נערכות בשעות הלילה, בקליניקה האסתטית שלה ברחוב המרכזי ברעננה. בגילי המופלא אני כבר לא מחכה לאף אחד. את רוב שעות היום, אני מבלה עם אישה אחת יקרה וזו אני. תם עידן התמימות. אם ברצונכן לערוך שינוי פנימי או חיצוני, עליכן להיות מחויבות בראש וראשונה לעצמכן. כל כך פשוט וכל כך הרבה זמן לקח לי לגלות את זה. אני לא מחכה לאף חברה, או חבר. אני קובעת עם עצמי.

קראי עוד
מחשבות בגיל 50 דיקור סיני לגיל המעבר 3

אספינו עוזרת לי להשיב את הגוף שלי למסלול מיטבי, ואצלי הפרוייקציה על הנפש החיננית מורגשת מיד. בבחינת אינפוט-אווטפוט. הדיקור הסיני טוב לי. אני בכלל הטיפוס שמתחבר לרפואה האלטרנטיבית הרבה יותר מאשר לרפואה הקונבנציונאלית. (הידעתן? תשעים אחוזים מהאנשים הפוקדים את חנויות הטבע הן נשים בנות מזל בתולה – ר.ג.) בקליניקה ברחוב המרכזי של רעננה, אספינו מחויכת מסבירה לי כמה אישה בת חמישים בתרבויות אחרות נחשבת מהודרת וייחודית. ואיך היא משמשת דוגמא ומופת לנשים אחרות.  ואכן בתחושה הזו אני יוצאת את המרפאה שלה.

קראי עוד
מחשבות בגיל 50 דיקור סיני לגיל המעבר 4

 לפני מספר חודשים, בימי הקיץ הלוהטים, נהגתי להתעורר באמצע הלילה מכוסה באגלי זיעה לא מוכרים. שמעתי על התופעה מחברותי, שהמחזור פסק להן לא מכבר. אך אני, שמקבלת מחזור כהרגלי (רופא הנשים שלי סבור, כי הביציות שלי חרוצות במיוחד וצעירות מכפי גילן), הייתי בטוחה שהעניין פסח עלי. או אז הייתה זו הפעם הראשונה, בה נפגשתי עם עדי אספינו .

קראי עוד
מחשבות בגיל 50 דיקור סיני לגיל המעבר 5

בקליניקה של עדי אספינו אני מאמצת בחום את האינטרפרטציה החדשה לגיל החמישים. זה הופך להיות הרגע המכונן של התסריט של חיי. נשים יקרות שלי. באשר אתן, הסתכלו לחיים בעיניים ועשו החלטה אמיצה להפוך את עצמכן למרכז חייכן. נכון! אחרי הילדים שלכן והבעל או בן הזוג, אני בעד. המשפחה היא העוגן, היא הנשימה שלי לחיים. היא האמת. היציבות הזו הביאה אותי להחלטה הרמונית שאין יותר מה להתלבט לגבי ההגשמה העצמית שלי. החלטתי לצאת לדרך עצמאית חדשה. מאסתי בציניקנים, במצקצקים בלשונם ובצייקנים. לוקחת פיקוד.

קראי עוד