מאמרים - הבלוג

דיקור סיני להרזיה 1

ביום ראשון האחרון, תחילתו של שבוע חדש, קבעתי עם עדי אספינו פגישה.  עדי היא מטפלת מוסמכת ברפואה סינית ושמעתי עליה המלצה חמה מחברה טובה שטופלה ומכירה את עדי כבר כמה שנים.  אני…מנהלת “רומן” ארוך טווח עם המשקל שלי.בתיכון, הייתי מכניסה את עצמי למשטרי דיאטה קפדניים, וכן מתעמלת בקנאיות, וכך שמרתי על משקלי והייתי מרוצה.

קראי עוד
דיקור סיני להרזיה 2

יש! אני שמחה לשתף גם אתכם. בשבוע האחרון ירדתי קילו שלם. זה אינו הניצחון הראשון שלי. (זוכרים שגם רכסתי את המכנסיים…? ) עדי חיזקה אותי בהישג היפה. עכשיו אני כבר בטוחה: הדיקור הסיני משפיע עליי ומקל עליי לירידה במשקל.

קראי עוד
דיקור סיני להרזיה 3

אם מישהו היה מספר לי לפני שבועיים, שמחטים בעובי של פחות משערה, יגרמו לי לרדת 2.1 קילו בשבועיים, הייתי מגיבה בחשדנות. אבל, זה אמיתי! כי מי שמכיר אותי כבר שם לב, ששניתי הרגלי תזונה. אני אוכלת נכון ובריא יותר ויותר מזה שהורדתי במשקל, אתמול פגשתי חברה שלא ראתה אותי שבועיים, והמשפט הראשון שלה היה: “רואים שרזית!”, הייתי מלאת סיפוק. “זה שווה”, אמרתי לעצמי. הדיקור עובד מעולה. ומיד סיפרתי לה בהתלהבות אמיתית על עדי המקסימה ועל טיפולי הדיקור הסיני.

קראי עוד
דיקור סיני להרזיה 4

רציתי לשמוע מעדי את התוצאה! וכשאמרה שהורדתי עוד 1.1 קילו, שמחתי מאד! תחושת ניצחון התפשטה בי. הדיקור עובד! מאז שיצאתי לדרך במהלך שלושת השבועות האחרונים, הצלחתי להוריד 3.2 קילוגרמים ממשקלי. שוב אדגיש, לכל מי שעשה או עשתה אי פעם דיאטה כלשהי: מעולם לא היה לי כל כך קל לרדת במשקל. היום אני נעזרת בדיקור. לא מרעיבה את עצמי, אוכלת בצורה מאוזנת ובריאה ולכן גם יורדת!

קראי עוד
דיקור סיני להרזיה 5

כן! עשינו זאת! כשאני כותבת “עשינו זאת“, בלשון רבים, אני מתכוונת אליי ואל עדי אספינו המדהימה והמקצועית, שבזכותה הצלחתי לרדת במשקל, שבוע אחר שבוע, במשך 5 השבועות האחרונים. השבוע הגעתי לטיפול נוסף. התוצאות מדהימות! אני ממשיכה לרדת במשקל, אין מאושרת ממני. מחייכת ללא סיבה ומרוצה מהתוצאות. 

קראי עוד